A

ATATÜRK MAKETİ

 

İsteğe göre Fotoblok veya Foreks malzemesinden üretilmektedir. Ayrıca ayakta durabilmesi için arkasına karton ayak takılmaktadır. Bununla beraber ürünlerimiz kendi imalatımızdır.

Aynı zamanda Atatürk maket foreks ( dekota) fotoblok istenilen kalınlıkta üretilebilmektedir. Fotoblok maket standart iç mekanlar 5 mm fotoblok üzerine baskı yapılarak ya da dijital baskı sıvanarak kenarları dekupe yapılarak arka kısmına özel karton ayak takılarak ayakta durabilen 2 boyutlu olarak hazırlanmaktadır.

Ayrıca Mustafa Kemal maketi istenilen adette ve boyutta hazırlanmaktadır. Bununla beraber imalatçı olarak karton ayaklı ayakta durabilen insan maketi imalatı yapabilmekteyiz.

Aynı zamanda 10 Kasım ve özel gün kutlamalarında, okullarda, iç mekan ya da dış mekana uygun olarak üretebilmekteyiz.

Aynı zamanda kullanım alanları oldukça geniştir. Bununla beraber anma, törenler, milli bayramlar gibi özel günlerde çokça tercih edilmektedir.

Özellikle bu maketi üretirken ki en önemli püf nokta görselin çözünürlüğünün yüksek ve kaliteli olmasıdır. Aksi takdirde çözünürlüğü düşük olan görseller baskıya uygun olmaz ve bununla beraber kötü bir görüntü oluşturur.

Ayrıca bu tür ürünlerin paketlemesi çok önemlidir. Güzel ve özenli paketlenmemiş ürünler alıcıya ulaşım sırasında zarar görebilir, ezilebilir ve hatta kırılabilirler.

Dakik Reklam ekibi olarak özellikle paketlemeyi de imalatı gibi bizler yaparak alıcıya ulaştırmaktayız.

Ayrıca kargo ile tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktayız.

Aynı zamanda özenle hazırlamış olduğumuz ürünlerimize sitemizden bakabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

You may also like