B

Baskes Folyo

Baskes Folyo pvc etiket sticker’dan oluşmaktadır.  Ayrıca iç mekan ve dış mekana uygun olarak istenilen özelliklerde, adetlerde ve ebatlarda üretilmektedir.

Dijital baskı makinalarında basılan ürünlerin, yine aynı makinada veya optik okuyuculu folyo kesim makinalarında sadece ürün kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (dekupe) kesilme işlemidir.

Ayrıca baskes etiketi uzun süreli kullanılabilir. Aynı zamanda dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Özellikle folyo üzerinden baskı yapıldığı için sıvıyla temas sırasında zarar görmez. Hatta hızlı baskı yapılır. Böylelikle zamandan tasarruf edersiniz.  Bununla beraber maliyeti uygun olduğu için birçok firma tarafından baskes uygulanır. Üstelik düz yüzeylerde yapıştığı zaman sökülmesi zordur. Aynı zamanda yumuşak yapısı vardır.  Baskıda kullanılan boyaların kaliteli olmasından dolayı resim ya da yazılar silinmez.

Ayrıca baskes folyoyu hemen her yerde görmek mümkündür. Özellikle yapışkan özelliği sayesinde bant izlerinin oluşmasına engel olur.  Ayrıca yazılar daha okunaklı ve renkleri daha canlıdır. Aynı zamanda isteğiniz şekle göre dizayn edilir. Hatta kullanım alanları çok geniştir. Ayrıca dekorasyon ürünü ve sticker işlemlerinde de kullanılır.

Aynı zamanda dış mekan baskı makinalarında yapılan baskısının korunmaya ihtiyacı yoktur. Sadece ömrünü uzatmak amacı ile laminasyon çekilebilir. Fakat iç mekan baskı makinaları su bazlı olması sebebi ile yapılan baskıya mutlaka laminasyon çekmek gerekmektedir.

You may also like

There are no comments