F

Fotoblok Baskı Fiyatları

 

Fotoblok baskı fiyatları, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş ya da fotoblok baskı posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. Kartondan daha kalın, içi süngerimsi başka bir deyişle sıkıştırılmış bir kağıt çeşididir. Ayrıca forekse göre daha hafiftir. Bununla beraber iç mekân da kullanılmaktadır. Aynı zamanda üzerine laminasyon uygulandığı taktirde kırılma ve buruşma gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır.

Fotobloklu afişler posterler arkasına çift taraflı bant veya silikonla kolayca duvara, cama yapıştırılabilir. Ayrıca tercihe göre arkasına ayaklık takılarak yerde kolayca durması da sağlanabilir. Fotoblok yapılmış afişler posterler için ekstra çerçeveye  gerek yoktur.

Genellikle arkasına ayak takılarak kullanılır. Ancak isteğe göre delinerek misina ile dönkart olarak da kullanılmaktadır.

Ayrıca maliyet bakımından oldukça uygun fiyatlıdır.  Bununla beraber kullanım alanı oldukça geniş olan ürünler arasındadır. Duvarlarda, çerçevelerde, tabelalarda, stand uygulamalarında veya reklam amaçlı birçok dış mekan alanında kullanılmaktadır.

AVM’ler, mağaza vitrinleri, sinemalar, restoranlar veya sinema salonları gibi birçok alanda bu ürünleri görmek mümkündür.

Fotoblok Fiyatları ve Ölçüleri (cm)

Yüksek adetli işlerinizde özel fiyat alınız.

Fiyatlarımız imalat teslim ve kdv hariç fiyatlardır.

Ayrıca Ups kargo ile anlaşmamız vardır.

Aynı zamanda tüm Türkiye’ye kargo yapılır.

You may also like