F

Fotoblok Baskı Fiyatları

Fotoblok baskı fiyatları, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş ya da fotoblok baskı posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. Kartondan daha kalın, içi süngerimsi başka bir deyişle sıkıştırılmış bir kağıt çeşididir. Ayrıca forekse göre daha hafiftir. Bununla beraber iç mekân da kullanılmaktadır. Aynı zamanda üzerine laminasyon uygulandığı taktirde kırılma ve buruşma gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır.

Fotobloklu afişler posterler arkasına çift taraflı bant veya silikonla kolayca duvara, cama yapıştırılabilir. Ayrıca tercihe göre arkasına ayaklık takılarak yerde kolayca durması da sağlanabilir. Fotoblok yapılmış afişler posterler için ekstra çerçeveye  gerek yoktur.

Genellikle arkasına ayak takılarak kullanılır. Ancak isteğe göre delinerek misina ile dönkart olarak da kullanılmaktadır.

Ayrıca maliyet bakımından oldukça uygun fiyatlıdır.  Bununla beraber kullanım alanı oldukça geniş olan ürünler arasındadır. Duvarlarda, çerçevelerde, tabelalarda, stand uygulamalarında veya reklam amaçlı birçok dış mekan alanında kullanılmaktadır.

AVM’ler, mağaza vitrinleri, sinemalar, restoranlar veya sinema salonları gibi birçok alanda bu ürünleri görmek mümkündür.

Fotoblok Fiyatları ve Ölçüleri (cm)

 • 50×70: 40 ₺
 • 70×100: 75 ₺
 • 100×140: 150 ₺
 • 100×200: 220 ₺
 • 150×300: 490 ₺

Yüksek adetli işlerinizde özel fiyat alınız.

Fiyatlarımız imalat teslim ve kdv hariç fiyatlardır.

Ayrıca Ups kargo ile anlaşmamız vardır.

Aynı zamanda tüm Türkiye’ye kargo yapılır.

You may also like

There are 7 comments

 1. Emre Can ŞENTÜRK

  Merhaba, 25 adet 50×70 5mm mat selefon kaplamalı fotoblok baskı için fiyat verebilir misiniz? Fotoğraf sergisinde kullanılacak.

 2. Simin Oktem

  Merhabalar,
  İki adet 140cmx180cm ayaklıklı renkli mat fotoblok baskı için birim fiyatı rica edebilir miyim?

 3. Baris Kalaycioglu

  Merhaba,

  Elimde renkli – A5 boyutunda – 50 sayfalık bir PDF var.

  Bu dokümanı A5 boyutunda – 3 mm – mat selefon kaplamalı – fotoblok şeklinde halinde almanın fiyatı nedir ?
  Yani kesilmiş 50 adet fotoblok şeklinde almak istiyorum.

  Bir de örnek bir baskı için ayrıca fiyat verirseniz sevinirim.


Comments are closed.