K

KARTON AYAKLI POSTER

Karton ayaklı poster, 5 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş  ya da posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. Özellikle iç mekânda kullanılmaktadır. Ayrıca üzerine laminasyon uygulandığı taktirde ıslanma ve çizilme gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır. Fotoblok Posterler arkasına çift taraflı bantlı veya ayaklı olacak şekilde imal edilmektedir. Aynı zamanda cama yapıştırılmaktadır ya da Karton Ayak takılarak yerde kolayca durması sağlanmaktadır. Fotoblok yapılmış afişler\posterler için ekstra çerçeveye  gerek yoktur.

Ayrıca kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle günlük hayatta karşımıza sık sık çıkmaktadır.

Genellikle AVM’lerde karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda mağazalar, cafeler, restoranlar gibi yerlerde görmek mümkündür.

Bununla beraber doğum günlerinde, söz, nişan, düğün gibi özel günlerde de çokça tercih edilmektedir.

Ayrıca kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır. Bunun yanı sıra üzerine fotoğraf da basılmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Üzerine basılacak fotoğraf yüksek çözünürlükte olmalıdır çünkü yüksek kalitede olmayan fotoğraflar baskıdan sonra kötü gözükmektedir.

Aynı zamanda özenle hazırlamış olduğumuz ürünlerimiz tarafımıza aittir. Ayrıca örnek çalışmalar için sitemize göz atabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3mm Poster Fiyatları ve Ölçüleri (cm)

  • 50×70: 45 tl.
  • 70×100: 80 tl.
  • 100×150: 150 tl.
  • 100×200: 230 tl.
  • 150×300: 440 tl.
Karton Ayaklı Poster

Karton Ayaklı Düğün Pankartı

You may also like