K

KARTONET BASKI

Kartonet Baskı 3-5-10 mm olarak baskılı ya da boş olarak reklam tanıtım ve maket işlerinde kullanılmaktadır. Hafif ve kullanışlı bir malzemedir.

Maket bıçağı ile rahat kesilebilen ve şekil verilebilen bir malzemedir. Üzerine dijital baskı sıvanarak reklam, tanıtım ve kampanya duyuruları için iç mekanlarda özellikle kullanılabilmektedir. Aynı zamanda kartonet, Fotoblok Neofoam olarak de geçmektedir.

Bu baskı çeşidi birçok alanda kullanılmakla beraber maliyet bakımından da oldukça uygundur. Bu tasarımlardaki amaç hedef kitleye hitap etmek ve hedef kitleyi harekete geçirmektir. İstenilen boyutlarda, baskılarda ve adetlerde üretilmektedir.

Günlük hayatta birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. AVM’ler, indirim veya kampanya duyuruları, restoranlar, sinemalar, mağazalar, iletişim merkezleri, organizasyon firmaları veya kişiye özel tasarım şeklinde karşımıza çıkmaktadırlar.

Ayrıca ayakta durabilmesi adına arkasına karton ayak takılmaktadır. Bununla beraber duvara asılabilir veya tablo görüntüsü verilebilir.

Kartonet Baskı

Kartonet Tanıtım

Kartonet masa üstü tanıtım

 

You may also like