O

OPAK ETİKET BASKI

Opak etiket baskı, beyaz ve şeffaf PVC etiket olarak üretilmektedir. Bununla beraber istenilen ölçülerde ve istenilen adetlerde dijital baskı ve serigrafi yöntemi ile imal edilmektedir.

Opak etiket baskı aynı zamanda plastik bazlı, sert yapıdan üretilen etiketlerdir. Bununla beraber suya, neme, güneş ışınlarına ve dış ortama karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu nedenle opak etiket kolay esnemez ve yırtılmaz.

Ayrıca dilediğiniz ölçü ve adetlerde düz kesim ve özel kesim olarak üretilmektedir.

Aynı zamanda imalatı bünyemizde olup, büyük metrajlı cam baskıları için sanayi tipi makinelerimizde de 100 cm’den 150 cm’ye kadar tek parça basılabilmektedir. Ayrıca cut-out özel kesim yapılabilmektedir.

Ayrıca günlük hayatta oldukça fazla karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle kullanım alanları oldukça geniş etiketlerdir.

AVM camları, araba camları, restoranlar, cafeler, vitrinler ve özel kesim şeklinde bir çok yerde görmek mümkün olmakla beraber oldukça dayanıklı etiketlerdir. Hırdavat, perakende, kimya, cam sanayi, şampuan, sabun, temizlik ve hatta otomotiv gibi sektörlerin kullandığı bir etiket çeşidi olarak da bilinmektedir.

Maliyet bakımından diğer etiketlere nazaran pahalıdır. Ancak raf ömrü uzun olduğu ve dayanıklı oldukları için çokça tercih edilmektedir.

You may also like

There are no comments