P

POLİKARBON LEVHA BASKI

Polikarbon Levha Baskı günışığından en iyi şekilde yararlanmayı gerektiren mekanlarda en ideal çözümdür.  Reçine özelliğinden ötürü darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Cam ve akrilik gibi kaplama malzemelerine göre çok hafiftir. Aynı zamanda sıcak ve soğuk olarak bükülebilmektedir.  Bükülebilme özelliği kolaylık sağlamaktadır. Ultraviole filtrasyonu ve yüzeyde su tutma gibi koruma sistemleri sayesinde uzun ömürlü olmakla beraber ışık geçirme özelliğine de sahiptir.

Ayrıca dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir malzemedir. Su geçirmez ve nemden etkilenmez. Bununla beraber temizlenmesi oldukça kolay bir malzemedir. Aynı zamanda maliyet bakımından da oldukça uygun fiyatlıdır.

POLİKARBON LEVHA BASKI KULLANIM ALANLARI

Polikarbon levha baskı, sıcaklığın korunması istendiği mekanlarda, ışık ihtiyacı duyulan yerlerde, ses izolasyonun yapılması istendiğinde ve sağlam malzemelerin tercih edildiği her yerde özellikle tercih edilen bir malzemedir. Aynı zamanda uygulama alanları çok daha fazladır.

Bununla beraber seralarda da kullanılmaktadır. Seralarda istenen ortamın oluşturulmasını sağlamaktadır. Cam ve naylona malzemelere göre ısı yoğunluğu, enerji tasarrufu sağlaması ve dayanıklılığı daha fazladır. Ayrıca stadyumlarda, güvenlik kulübelerinde, merdiven, otobüs duraklarında, çatı ve tavan aydınlatmalarında, balkon korkuluklarında, teraslarda, bina giriş-çıkışlarında, kış bahçelerinde, alışveriş merkezlerinde, estetik görüntü ve dayanıklılık sağlamaktadır. Reklam panolarında tasarımların ve çalışmaların daha net görünmesi için kullanılmaktadır. Ayrıca pano üstüne koruyucu bir yüzey sağladığı içinde panolarda da tercih edilmektedir.

 

You may also like