Afiş Baskı Ve Branda


AFİŞ BASKI VE BRANDA

Afiş Baskı ve Branda tasarımı günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Acil veya kampanya duyuruları için hızlı ve son kullanıcıya hitap eden en pratik reklam araçlarından biridir. 

AFİŞ BASKI (BRANDA)

Afiş baskı ve branda, dijital baskı makinesi ile branda üzerine yapılan bir baskı türüdür. Üzerine folyo yapıştırılabilen, mürekkepli baskı tekniği olan bir kumaş çeşididir.  İstenirse gerdirilerek tabela şeklini alabilmektedir. Üstelik birden fazla renk seçeneği vardır.

Renkli olan brandanın üzerine baskı yapıldığı zaman, baranda renginden dolayı soluk çıkar. Bu yüzden branda istenilen ölçülerde kesildikten sonra yazılacak olan folyodan kesilmiş yazılar olarak üzerine yapıştırılmaktadır.

Genellikle reklam yapmak için, tiyatro ve sinema gibi yerlerin program ve saatini belirtmek için kullanılmaktadır. Bu da demek oluyor ki branda baskılara dışarda daha çok rastlamaktayız. Su geçirmez ve kalın olma özelliği ile de kötü hava koşullarından etkilenmeyip uzun süre dayanmaktadır. Bütün bu avantajlarına rağmen maliyeti düşüktür. Bu nedenle baskı için en çok tercih edilen malzemeler arasında yer almaktadır.