Araç Reklam Giydirme


Araç Reklam Giydirme

Araç reklam giydirme (Araç kaplama), araç üzerine yapıştırılan reklam amaçlı tasarımlardır. Bu işlem sayesinde, firma ya da işletmenizin reklamı ve tanıtımı, araç ya da araçlarınızın gittiği ve bulunduğu her yerde yapılabilmektedir.

Giydirilecek olan araç işlemden önce temizce yıkanmalı ve iyice kurutulmalıdır. Aksi taktirde hava kabarcıkları kalır ve reklam iyi yapışmaz. Eğer üzerinde hava kabarcıkları varsa bunlar iğne ya da falçata ucu ile delinerek söndürülmektedir. Fakat açılan bu delikler büyük olursa zamanla genişleyecek  ve belirginleşecektir. Bu işlem yapılırken isteğe  göre keçe ya da sıvama tarağı kullanılmaktadır.  Eğer sıvama tarağı kullanılacaksa tarağın üzerine bez ya da benzeri bir şey konularak yapılmalıdır. Bu şekilde yapılmadığı takdirde malzemenin üzeri çizilebilmektedir. Genellikle önce aracın yanları sonra camları sıvanmaktadır. Camlar delikli folyo ile kaplanmaktadır. Sıvama işlemi tamamen bittikten sonra aracın yüzeyi komple ispirto ile silinmektedir ve böylece işlem tamamlanmaktadır.

Dikkat edilmesi gerekenler:

Araç giydirmede görevlendirilen kişi, işi iyi bilmiyorsa malzemeyi ısıtmak isterken yakabilir ya da eritebilir. Bu yüzden kişinin işinin ehli olmasında fayda vardır. Referanslarımızdan bazılarını kontrol edebilirsiniz. Sayfamızda tasarım baskı ve montaj dahil, anahtar teslim araç kaplama giydirme hizmeti vermekteyiz.