Kristal Plaket


KRİSTAL PLAKET

 

Şeffaf ve renkli olarak farklı ebat ve adetlerde özel imalatı gerçekleşmektedir. Ayrıca adetli üretimlerde özel fiyat alabilirsiniz. Kristal Plaket dernek ve özel kuruluşlara gün içinde üretim yapılarak karton kutulu ya da özel kadife kutulu olarak kargo ile gönderimi yapılabilir.

Alt taşıyıcı kaidenin ön yüzüne altın renkli (mat veya parlak) metal plaka, ücretsiz olarak takılmaktadır. Aynı zamanda bu metal plaka üzerine isim, tarih, kutlama yazısı ve renkli logolarınızı basabiliriz.
Ya da metal plaka takılmaksızın kristalin yalın haliyle görülmesini de tercih edebilirsiniz.
Bu kristal plaket/kupa/ödül, 26 cm yüksekliğindedir. Cam kalitesi olarak da; üst kategori olan, transparan siyah cam sınıfında bir üründür.
Ürünümüz, ücretsiz karton kutularda (içi gri sünger destekli) teslim edilmektedir. İsterseniz ücretli olarak kırmızı-lacivert-siyah ve yeşil renklerde kadife kutu da yaptırabilirsiniz.
Kadife kutuların dışı gibi içi de kadife kumaşın yanı sıra beyaz saten kumaşla da kaplıdır. Kadife kutularımızın iskeletleri benzerleri gibi mukavvadan değil, ahşap malzemeden üretilmektedir.
Böylece ahşap iskeletli kadife kutular sayesinde; hem plaketlerinizi çok daha etkileyici bir sunumla verebilirsiniz hem de plaketlerinizi kargo ile göndermek istediğinizde kırılma tehlikesinden de korunmuş olursunuz.

Çeşitleri

  • Kristal Plaket
  • Ahşap Plaket
  • Metal Plaket
  • Gümüş Plaket
  • Altın Plaket
  • Ödül Plaket

Maddiyata önem veren insanlar için plaketlerin hiçbir önemi olmayabilir. Ancak maneviyata önem veren insanlar için bir plaketin anlamı çok fazladır. Her ne kadar satsan satılmaz, atsan yazık olur hesabında da olsa, bu ürünlerin büyük bir çoğunluğu manevi değere dayandırılmaktadır. Gümüş ve altın plaketin belki maddi bir değeri vardır. Ancak üstün bir başarı gösterdikten sonra o plaketi satmak tamamen emeğe olan saygınızın olmadığını gösterir.

Plaket şilt ödüller bir anıdır. Sizden sonraki nesillere hatıradır. Unutmamak unutturmamaktır.