Sopalı Pankart


Sopalı Pankart

Sopalı Pankart, bir mesajı vermek için hazırlanan, üzerinde benimsenen amacın birkaç kelime ile yazılı olarak gösterildiği karton veya bezden levhadır.
260gr uzak doğu vinly malzemeye dijital baskı yöntemiyle baskı yapılabilen büyük ebat sanayi makinelerinde baskı yapılan resim ya da yazı basılabilen bir malzemedir.

Bez afiş 90cm gürgen sopaya sahiptir. Yatay ya da dikey olarak kullanılmaktadır. Standart ölçüleri; 400×80 cm, 500×80 cm, 300×80 cm, 150×80 cm, 120×80 cm olarak standart sopalı pankart ebadıdır. İstenilen ebat ve ölçülerde özel üretim yapılmaktadır. Günlük üretim kapasitemiz 1000 adettir. 2007 den bu yana üretim yapmaktayız.

Çoğunlukla seçim zamanlarında, maç tribünlerinde kullanılmakla birlikte reklam amaçlı direklere asılan afişlerde de kullanılmaktadır. Bunun nedeni montajının kolaylığı ve sağlam olmasıdır.

Sopalı afişler, bazen tek bazen de her iki ucunda sopa olan ya da köşelerine kuşgözü atılmış şekilde kumaş ya da vinil branda üzerine basılmaktadır. Sabit bir ölçüleri yoktur, firmanın ihtiyacına göre ve kullanım alanına göre çeşitli boyutlarda yapılmaktadır.

Önceleri elle emek harcanarak yapılırdı. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte kolay bir şekilde dijital baskı yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. 260gr uzak doğu vinly malzemeye dijital baskı yöntemiyle baskı yapılabilen büyük ebat sanayi makinelerinde baskı yapılan resim ya da yazı basılabilen bir malzemedir. istenilen ebat ve ölçülerde özel üretim yapılmaktadır. Günlük üretim kapasitemiz 1000 adettir. 2007 den bu yana üretim yapmaktayız.

1440 Dpi baskı kalitemizle zeminli ve zeminsiz olarak istenilen ebatta ve sopalı kuş gözlü dar dokumalı kolonlu üretim yapabilmekteyiz.