S

SEÇİM AFİŞİ

Seçim afişi dijital baskı makineleri ile Uzakdoğu vinil brandaya 320 cm genişliğe sahip dijital baskı makinelerinde hazırlanan görselin üzerine baskı yapılması ve hazırlanan baskının kesilmesi istenilen ebata gelmesi kenarları dikilmesi ve sopa takılmasıyla oluşmaktadır.

Aday ve aday adaylarının seçim dönemlerinde tercih ettikleri bir baskı türüdür. Partilerin, muhtar adayların ve hatta belediye başkan adaylarının hedef kitleye ulaşmak için bir çok muhitlerde afiş tasarımlarının yapılmasına seçim afişleri denilmektedir. Ayrıca afiş baskı ürününden farklı olarak araç giydirme işlemi de aynı sonuç için kullanılmaktadır.

Seçim Afişi Kullanım Alanları

Oy verilecek adayları ve siyasi partileri seçim afişleri aracılığı ile görmek bilinç altına etki edeceği için sıklıkla tercih edilmektedir. Bu afişleri hazırlamak için alanında uzman ekipler hayati önem taşır. Bu afiş yapılırken dikkat edilmesi gerekenler hususlar vardır.

Afiş, hedef kitleye hitap etmeli ve profesyonel bir çalışma olmalıdır.  Genellikle standart boyutları 400×80 cm ve 500×90’dır. Ama istenilen ebatta ve ölçülerde yapılabilmektedir. Ayrıca doğru görsel seçimi de çok önemlidir.

Dikkat çekmesi için canlı renkler kullanılmalıdır.  Bununla beraber sloganlar da ayrı önem taşımaktadır.

Günlük afiş üretim kapasitemiz 500 adettir.

Örnekler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca sitemizden çalışmalarımıza bakabilirsiniz.

Kargo ile tüm Türkiye’ye gönderim yapabiliyoruz.

Seçim Afişi Türleri Nelerdir?

  • Muhtarlık afişi
  • Milletvekili afişi
  • Aday adayı afişi
  • Parti Afişi
  • Belediye afişi

 

Sopalı Seçim Afişi

Seçim Afişi İmalatı

Seçim Afişi

Afiş Baskı

You may also like