Ş

ŞEFFAF FOLYO BASKI

Şeffaf folyo baskı (TRANSPARAN BASKI) dijital baskı makinesinde, istenilen ölçülerde veya ebatlarda basılabilmektedir. Ayrıca folyo baskı ve opak baskı imalatımız seri üretimdir ve hızlı teslimat seçeneğiyle kaliteli bir şekilde alıcıya ulaşmaktadır.

Özellikle günümüzde dijital baskı işlerinde kullanılan Folyo Malzeme, PVC Türünde, arkası yapışkan olan bir baskı malzemesidir. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan birçok yüzeye yapışabilmesi sayesinde çok tercih edilmektedir. Ayrıca günlük yaşamda kullanımının yanı sıra, reklam sektörünün de kapsamına giren malzeme sayesinde folyo baskı tekniği kullanılabilir hale gelmiştir.

Aynı zamanda CMYK olarak dijital baskı makinesinde basılarak üretim yapılır. Bununla beraber yırtılmaz ve sağlam pvc etikettir.

Kullanımı rahat ve dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilir. Aynı zamanda arka yüzeyi yapışkanlı olan şeffaf folyo baskı yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan uygulanabilir.

Ayrıca iç mekan ya da dış mekana uygun şeffaf etiket imalatımız vardır.

Şeffaf folyo çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özelliktedir. Aynı zamanda transparan folyo olarak da tanımlanır. Bununla beraber mat ve parlak olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır.

Şeffaf stickerlar (etiket) opak olmakla beraber suya dayanıklı ve hemen solmayan etiketlerdir.

Aynı zamanda birçok alanda kullanılan bu folyo çeşidini hemen her yerde görmek mümkün. Hatta günlük hayatta birçok yerde karşımıza çıkmaktadırlar. AVM’ler, restoranlar, hastaneler, bankalar, özel kurumlar veya şirketler gibi birçok yerde kullanılmaktadır.

Kullanım alanları farklılık gösteren bu baskı çeşidi üzerine reklam veya kampanya yazıları basılarak kullanılabilir. Hatta iç mekan dekorasyonu olarak da kullanılmaktadır.

You may also like