S

SOSYAL MESAFE UYARI ETİKETLERİ

Sosyal mesafe uyarı etiketleri, dijital baskı makinesinde bas kes olarak yapılabilmektedir. Ve hatta saatler içinde hazırlanmaktadır. Sticker üretimleri 100 micron PVC folyoya baskı yapılarak ve aynı zamanda üzeri yine şeffaf 80 micron selefon laminasyonla kaplanarak dayanıklılığı artırılmaktadır.  Mesafe etiketleri istenilen renk ve ebatta-ölçülerde, istenilen tasarımda veya şekillerde üretilmektedir. Bununla beraber sosyal mesafe uyarı etiketlerinin özel ve seri olarak da üretimi yapılmaktadır.

Sosyal Mesafe Uyarı Etiketleri Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Uyarı etiketleri iç mekan veya dış mekanda kullanılabilir. Son kullanıcıya hitap eden uygulaması basit bir sticker etiket olarak üretilen insanları yönlendiren, hatta uyarıları gösteren istenilen tasarımda üretilebilen etiket yöntemidir.

Sonuç olarak son zamanlarda dünyamızda yaşanan sağlık problemlerinden dolayı oldukça tercih edilmektedir. Hatta zorunludur diyebiliriz. Bu nedenle kullanım alanı çok fazla olan bu uyarı etiketleri hayatımızın büyük bir kısmında bize yol göstericiliği yapmış durumdadır. Ayrıca günlük hayatta gittiğimiz cafeler, sinemalar, bankalar, AVM’ler, mağazalar gibi bir çok yerde bu etiketlerle karşılaşmanız mümkün.

You may also like