Pleksi Tasarımlar, Pleksi Üretim, Pleksi Yönlendirme

Pleksi Yönlendirmeler

kapi-isimlik-pleksi-isimlik

Pleksi Yönlendirmeler: Estetik ve Fonksiyonel Çözümler

Pleksi yönlendirmeler, iş yerleri, hastaneler, okullar ve diğer birçok mekânda kolayca yol gösteren estetik ve dayanıklı çözümlerdir. Şık ve modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca her türlü iç mekan tasarımına kolayca uyum sağlamaktadır.

, pleksiglass adındaki malzemenin Router’da farklı şekillerde kesilmesi  ve ısı makineleri sayesinde eğilip bükülmesi işlemidir. Ayrıca cama benzer bir görüntüsü vardır ve döküm levhalardır. Renkli ve renksiz olmak üzere  iki çeşittir. Camdan daha sağlamdır ancak termodinamik yapısından dolayı ısıya karşı daha az dayanıklıdır.

Aynı zamanda bunlar  saydam ve yarı saydam olma özelliği de taşımaktadır. Cama nazaran daha hafiftir.

Ayrıca tabela kullanımında arkadan ışık verildiği zaman hoş bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bunun için de tabelanın kalınlığı çok önemlidir. Kısacası 1 mm’den 20 mm’ye kadar çeşitli kalınlıkları vardır.

Öne Çıkan Özellikler:

  • Fonksiyonel Tasarım: Pleksi yönlendirmeler, ziyaretçiler ve müşteriler için mekân içinde kolay ve anlaşılır bir hareket sağlar.
  • Uzun Ömürlü: Pleksi malzemenin dayanıklılığı sayesinde, yönlendirmeler yıllarca ilk günkü gibi kalır.
  • Özelleştirilebilir: Farklı renk, yazı tipi ve logo seçenekleri ile iş yerinize veya mekanınıza uygun hale getirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir