Dijital Baskı

Vinil Baskı

Vinil_Baski_Afis

Vinil Baskı

Vinil baskı 280 gr sopalı afişlerde kullanılmaktadır. Genellikle seçim, kampanya, duyuru gibi dijital baskılarda kullanılmaktadır. Bir diğer ismi ise Branda afiştir.

Aynı zamanda son derece dayanıklı ve hafif bir malzemedir. Bununla beraber birçok kullanım alanı mevcuttur.

Bu afiş baskı türündeki amaç hedef kitleye hitap etmek ve alıcıyı harekete geçirmektir. Dijital baskı türünde oldukça fazla kullanılmaktadır ve maliyet bakımından da oldukça uygundur.

İç mekan ve dış mekana uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Genellikle tanıtım ve reklam amaçlı kullanılan bu afiş türlerine birçok yerde rastlamak mümkündür.

Ayrıca duvar dekorasyon ve süslemelerinde de çokça tercih edilmektedir.

Bununla beraber sinema salonları, AVM ve restoran açılışları, konserler gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

480 gr olan genelde 300×500 cm, 150×300 cm, ve istenilen ebatlarda resim ve tanıtım ilan gibi büyük ebat afişlerde kullanılmaktadır.

Dökme Vinil

Afiş ise 520 gr olmakla beraber daha dayanıklı uzun ömürlüdür. Genelde büyük ebat afişlerde ve uzun süre kalması gereken cephe reklamlarında kullanılmaktadır.

Örgü Vinil

Afiş malzemesi ise büyük bina veya cephe reklamlarında kullanılır. Mesh baskı malzemesi 488 gr ve delikli, hava alan, hafif ve aynı zamanda çok dayanıklı bir malzemedir. Üzerine dijital baskı ile yazı ya da resim basılmaktadır.

Vinil Baskı: Vinil baskı, vinil materyale yapılan baskı işlemidir. Vinil, dayanıklı bir plastik malzemedir ve çeşitli uygulamalar için kullanılmaktadır. Özellikle dış mekanda sıkça tercih edilmektedir.

Vinil Baskının Özellikleri:

  1. Dayanıklılık: Vinil materyali, suya, UV ışınlarına ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır, bu nedenle dış mekan reklamcılığında yaygın olarak kullanılmaktadır.
  2. Çeşitlilik: Vinil baskılar, çeşitli boyutlarda ve şekillerde üretilmektedir.
  3. Yüksek Kalite: Vinil üzerine yapılan baskılar canlı ve net renklerle sonuçlanmaktadır.

Hem yer şeritleri hem de vinil baskı, reklam ve tanıtım sektöründe markaların veya ürünlerin etkili ve dayanıklı bir şekilde tanıtılmasına yardımcı olan önemli araçlardır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir