Fotoblok Baskı


FOTOBLOK BASKI

Fotoblok Baskı, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş  ya da posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. İç mekânda kullanılmaktadır. Üzerine laminasyon uygulandığı taktirde kırılma ve buruşma gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır. Fotoblok afişler posterler arkasına çift taraflı bant veya silikonla kolayca duvara, cama yapıştırmaktadır. Ayaklık takılarak yerde kolayca durması sağlanmaktadır. Fotoblok afişler\posterler için ekstra çerçeveye  gerek yoktur.

[alıntı text_size = “küçük”]

Fotoblok Baskı: Kartondan daha kalın içi sıkıştırılmış sünger gibi bor kağıt çeşididir. Kalınlığı 5mm olup, plaka olçüsü 156*305 cm’dir. Folyo baskıları fotoblok üzerine sıvama yapılmaktadır. Ayrıca çerçeve olarak arkasına ayak takılmaktadır ve  misina ile dönkart olarak da kullanılmaktadır.

Fotoblok baskı özellikle dijital baskı zeminlerinde  fotoğraf zemini, poster, pankart uygulamalarında, grafik , tasarım, mimari iç mekan uygulamalarında ve üç boyutlu işlerde hafif oluşu ve düz zemininden dolayı tercih edilmektedir.

  • BEYAZ: Presli hafif (150gsm) astarlı kağıttır.
  • KRAFT: Preslenmiş PS köpüyle laminetli mukavva kağıdı (175gsm) her iki tarafı astarlı kağıttır
  • POP-KRAFT/WHITE: Preslenmiş PS köpüyle laminentli mukavva kağıdı bir bölümünde ve diğer bölümünde beyaz kağıt vardır.
  • SİYAH: Preslenmiş siyah köpükle Siyah laminent (120gsm) kağıtlı her iki tarafı.
  • RENKLİ: Preslenmiş siyah köpükle renkli (120gsm) kağıtlı bir tarafı renkli diğer tarafı beyaz.
  • KENDİNDEN YAPIŞKANLI: Kendinden yapışkanlı astarıyla bir tarafı uygulanmış olarak bırakılan diğer tarafı kağıt olan ürün.

Yüksek adetli işlerinizde özel fiyat alınız.

Fotoblok Baskı